Koostööpartnerid

Koostööpartneriteks on vaid usaldusväärsed pangad ja finantsasutused

Sortter aitab leida parimaid laenupakkumised usaldusväärsetest pankadest ja finantsasutustest. Vaid ühe laenutaotluse esitamisel saad laenuotsuse kõigilt meie partneritelt. Laekunud laenupakkumised reastame alates soodsaimast vastavalt siis tegelikule aastaintressimäärale. Kui sobilik laenupakkumine on valitud siis peale lepingute allkirjastamist laekub laenusumma kontole kiiresti. Laenu pakkumiste võrdlemine sorteri abiga on lihtne ja turvaline.

Pangad ja finantsasutused

Meie partneriteks on tuntud ja usaldusväärsed finantsasutused. Kui vajate laenu, siis meie laenuvõrdlusteenus aitab leida soodsaima laenu parimatel võimalikel tingimustel. Allpool toodud partnerid on valmis finantseerima sinu unistuste täitumist. Täites laenutaotluse saad Sortteri võrdlusteenuse abil personaalsed laenupakkumised just nendelt partneritelt.

Ettevõtete finantseerimine

smeGOEstateguru logoCapitalia on alternatiiv pangalaenuleClementer rahastab paindlikel tingimustelEvergreen ärilaen ettevõteteleHoovi ärilaen väikese ja keskmise suurusega ettevõteteleSVEA finantsteenused

Laenuperiood võib olla 1 kuni 60+ kuud. Näide: Kui laenusumma on 10 000 €, intressimäär 7%, tagastamise tähtaeg 12 kuud ja tasu 0 €, igakuine osamakse 865,27 €, tagastatav summa 10383,24 € ning krediidi kulukuse määr on 7,23% aastas.