Õiglase laenuvõrdluse põhimõtted

Sortter teeb laenude võrdlemise võimalikult lihtsaks. Laenu võtmine on sageli pikaajaline kohustus ning kunagi ei tohiks laenu valida ilma erinevaid võimalusi võrdlemata või valedel alustel tehtud võrdluse põhjal. Ainult kliendi huvides tehtud võrdlus toob kokkuhoiu laenukuludelt.

icon

Personaalne laenupakkumine

Ainus usaldusväärne viis laenude võrdlemiseks on personaalne laenupakkumine. Laenude võrdlemine ainult intresside alusel ei taga kõige odavamat laenu. Laenuandjate pakutavad intressid ja laenutingimused erinevad üksteisest ja on klienditi erinevad. Laenuandja teeb krediidiotsuse, hinnates krediiditaotleja maksevõimet. Sortteri laenuvõrdluse kaudu laenu taotlemisel hinnatakse, kas laenutaotleja jaoks on täidetud laenuandja seatud tingimused. Kui kriteeriumid ei ole täidetud, siis me taotlusi üldse ei edasta. Nii ei pakuta tarbijale laenu, kui tal puudub tagasimaksevõime. Sortter on klientide ja laenuandjatega ausad ja avatud.
icon

Soovitame soodsaimat laenu

Kliendile saadetud pakkumised on tõepärased ning esitatud sellisel kujul, et neid on lihtne mõista ja võrrelda. Selges ja lihtsalt võrreldaval kujul esitatud laenupakkumised ei eksita klienti, vaid aitab langetada otsuse sobivaima laenu kasuks. Järjestame teile laekuvad laenupakkumised alati alustades soodsaimast ja soovitame teile parima laenupakkumise. Tegutseme erapooletult kliendi huvides.
icon

Näitame kõiki üksikasju

Väikeses kirjas tekst ja rahaasjad ei sobi kokku. Laenu hinna määrab suuresti intressimäär. Võrdluses näitame intressimäära, tegelikku aastaintressi, avamis-, töötlemis-, kuu- ja kontohaldustasusid ning arveldustasusid. Laenude võrdlemisel tasub vaadata tegelikku aastast intressimäära, sest see sisaldab kõiki eelnimetatud laenukulusid. Näitame kõik laenukulud ja muud olulised tingimused ühes selges nimekirjas. See muudab erinevate pakkumiste võrdlemise võimalikult lihtsaks.
laenuandja

Usaldusväärsed partnerid

Teeme koostööd ainult usaldusväärsete partneritega – ilma ebavajalike vahendajateta. Räägime teile avalikult, kellega koostööd teeme, et teie ei peaks muretsema selle pärast, kellel on juurdepääs teie poolt esitatud teabele. Lisaks meie teenuses saadud laenupakkumistele näete infot ka nende laenuandjate kohta, kes Teie taotluse alusel laenupakkumist ei teinud.
icon

Oleme vastutustundlik

Hoolitseme selle eest, et saaksid meie kaudu soodsaimad laenupakkumised. Laenu intressimäärad ja tingimused võivad kiiresti muutuda ning see muudab laenude võrdlemise tüütuks. Soovime olla kindlad, et saate alati parimad pakkumised, sest meie klientide huvid on meile tõesti kõige tähtsamad – me ei tee selles osas järeleandmisi.
Sortter on tasuta ja turvaline teenus

Andmete turvalisus

Meie teenus töötab krüpteeritud keskkonnas ja vastab parimatele andmeturbe standarditele. Jälgime tähelepanelikult infoturbe arengut, et meie süsteemid oleksid ajakohased ning vastaksid seadustele ja määrustele. Meile on au, et olete meie klient ja vastutasuks hoolitseme selle eest, et saaksite meie teenust muretult kasutada.

Laenuperiood võib olla 1 kuni 60+ kuud. Näide: Kui laenusumma on 10 000 €, intressimäär 7%, tagastamise tähtaeg 12 kuud ja tasu 0 €, igakuine osamakse 865,27 €, tagastatav summa 10383,24 € ning krediidi kulukuse määr on 7,23% aastas.